Arzularım gerçekleşti, şişman kaynanamla… 1

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Arzularım gerçekleşti, şişman kaynanamla… 1
merhaba, ben 3 yıl önceki her zaman hayalimde olan kaynanam ile ilgili yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. kaynanam yaklaşık 163 boylarında 129 kilo 55 yaşında bir kadın. kayınbaba da 59 yaşlarında işinde gücünde bir adamdı. ben ise oldum olası balık etli kadınlara hep ilgisi olan birisiyim ki eşim balık etlidir dolgun göğüs ve kalçaları zaten tüm isteklerimi karşılıyor diye düşünüyordum ama bir yandan da içimdeki şişman kaynanama olan isteği azaltamıyordum. her fırsatta kaynanamı süzüyorum, o yürürken arkasından sallanan kocaman götünü kilotlar zorla zaptediyordu. karpuz gibi iri iri memeleri zaten sütyenlere zor sığıyordu, iri göğüslü olduğu için içi sünger kalıpsız sütyenler giyiyordu ve meme uçları o sütyenlerde de bluzundan mecburen belli oluyordu. bazen sıcak havalarda askılı bluzlar giyerdi işte o zamanlar hangi erkek öyle harika manzarada dayanabilirdi. karpuz gibi büyük memeleri arasından ırmak gibi göğüs aralığı dekoltesinden belli olunca gözlerimi oradan almak çok zor oluyordu. bu sebeple zaten onlara gittiğimde kaç bardak çay içtiğimi hatırlamazdım, her defasında çay koymaya giderken arkasından koca götünü ve bardağı koymak için masama eğiilince de kapalı tshirt giyse de o iri göğüsleri seyreder hayalini kurardım.

Kaynanam sık sık bize gelirdi, beraber yemek yer kahvaltı ederdik, ben zaten sürekli hayalimdeki kaynanamın vücudunu doya doya seyredebildiğim için kaynanamın bize gelmelerinden hiç rahatsız olmadım hatta aksine bazen ben davet ederdim masum damat ayaklarıyla 🙂 ama bir türlü icraate geçebilecek miyim, nasıl yapacaktım,, ya duyulursa ne olurdu gibi sorular sebebiyle de bir türlü açık edemedim kaynanama durumu.

Yine bir gün kaynanam bize kahvaltıya gelmişti. Eşim ve kaynanam mutfakta kahvaltı hazırlıyorlar ben de masayı falan ayarlıyordum, tabi ik**e bir mtfağa girip çıkıyordum maksat kaynananın götünü göğüslerini seyretmekti. bazen öylece mutfağın kapısında dikilip onları izliyor arada zaman geçsin diye de ottan boktan espri yapmaya çalışıyordum. eşim bulaşıkları yerleştirirken kaynana da ocakta sucukları pişiriyordu, eşim tuvalete gideceğini söyleyince anında nasıl olduysa bir fırsat yakalamıştım. tereddüt etmeye zaman yoktu, daha önceden planladığım gibi ufak ufak hareketlerle kaynanaya artık niyetimi belli edecektim. kaynana dediğim gibi ocakta hala sucuklarla meşguldü, ben de çatal bıçakları hemen ocağın sağ yanındaki çekmeceden alacaktım, mutfağımız dar olduğu için de kaynanamın kocaman olan götünden dolayı da ona sürttürecektim benimkini. hemen harekete geçtim çapraz şekilde arkasından yaklaşarak hafifçe kalçasına sürterek geçtim çekmecenin olduğu tarafa, çatalları alırken aslında sanki biraz utanmış gibiydim, içimden dedim naptın be salak. Ama “bu sucuklar da pişmedi daha” diyince kaynana, bi rahatlama geldi demek ki sürtünmeden dolayı ters bir şeyler anlamamıştı. “pişer ya kaynana, noldu ayakta durmaktan mı sıklıldın yoksa” diye gülerek cevap verdim. “yok be ne sıkılması sen de, rahatım ben burda dedi tebessümle, acaba hoşuna mı gitmişti kalçalarına sürtürmem anlam verememiştim. çatal bıçakları masaya götürüp tekrar arkasından yine sürtürerek bu defa da sağ üst dolaptaki çay bardaklarını almak için yaklaşmıştım. içim bu defa daha rahattı, kaynana bu defa da sürttürmemden hiç rahatsız olmamıştı hiç kıpırdamıyordu yerinden. bu bana daha farklı bir zevk vermişti, korkuyla karışık zevk alma duygusuydu, ya dönüp bir tokat atsaydı o an biterdim heralde. ama dediğim gibi arzular daha ön plandaydı. elime geçen bu güzel fırsatı değerlendirmeliydim artık. bu düşüncelerin verdiği gazla bardakları alıp kaynanamın yanından geçerken bir elimi sallıyormuş gibi yaparak daha hissedilir şekilde kalçasına değmiştim, sonra da dönüp sanki kazayla olmuş gibi “ay pardon dedim”, kaynanamın yüzünde hafif şaşkınlık vardı ama tebessüm de etti sonra ve hiçbir şey diyemedim döndü yine ocağa.

artık kahvaltı zamanıydı, dediğim gibi mutfak küçük olduğu olduğu için oturma odasında yiyorduk biz hep yemekleri, kahvaltı sırasında televizyon açıktı arada bir bakıyorduk, yani onlar bakıyordu ben ise çaktırmadan göz ucuyla kaynananın kalçasını süzüyordum, oturduğunda o kocaman kalçaların ve göğüslerinin büyüklüğü iştahımı daha da açıyordu, üzerindeki hafif dekolteli tshirtü üzerine tam oturmuş ölçüdeydi, sütyenin dikiş yerleri ve memelerinin büyüklükleri belli oluyordu, hele bir de her öne eğildiğinde dekoltesinden görünen göğüslerinin o aralığı yokmuydu, gözlerimi zorlukla alıyordum, eşim yanımda oturduğu için bakışlarımı farkedemiyordu ama kaynanam rahatlıkla nereye baktığımı farkedebilirdi. yine içimdeki o arzu uyandı ve kendi kendime dedim görsün nereye baktığımı ne olacak yani. düşündüğüm gibi de yaptım. artık bakışlarımı kaynanama belli etmeye başladım, göğüslerini inceliyordum, onun beni fark etitğini görünce biraz daha bakıp sonra çeviriyordum bakışlarımı. bir kaç defa kaynanamla göz göze geldik, beni yakaladı ama hiçbir şey olmamış gibi devam etti.

o akşam eşim yatmaya gidince ben biraz daha oturacağımı söyledim ve bilgisayarı açarak şşişman kadınların videolarına bakarak (tabi aklımda yine kaynana vardı) zaman geçirdim.

3 gün sonra pazar günü kaynana börek yapmıştı bizi çağırdı, kayınbaba da evdeydi tabi. gttiğimizde kaynana kapıyı açtı, kaynanayı kapıda o halde görünce benim aklım başımdan gitti. börek yaptığı için üzerinde açık renkli kolsuz bol bir tshirt vardı ve tshirtün göğüs kısımları ve göbeğinin geldiği yerler un içindeydi, altında siyah kapri pantolon boyunda bir eşofman ama kocaman kalçası olduğu için eşofman daha çok tayt gibi duruyordu. ve bonus: içine sütyen giymemişti ve meme uçları un kaplı tshirtünden hafiften belli oluyordu. hava sıcaktı tabi, ağustosta evde börek yaparsan böyle sütyen bile giyemeyecek halde çalışırsın.

devamı gelecek..

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32