eğlence

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

eğlence
Alanya’ nın sakin bir kesiminde, havuzlu bir sitenin dubleks dairelerinden birinde oturuyoruz. (Ne biçim giriş demiş olabilirsiniz ama bu bilgi hikayenin geri kalanında bir anlam ifade edecek)

Alışığım aslında erkeklerin eşime asılmasına, anlatır da zaten her birini. Ama bizimle aynı sitede oturan ve bizden oldukça genç hatta evli birinin asıldığından bahsedince şaşırmıştım adamın cesaretine. Uzun süre karşılıksız bıraktı adamın bu ilgisini ama tebrik etmek lazım aslında, yılmadan denemeye devam ediyordu komşumuz.
– Ee, ne olacak böyle ne yapmayı düşünüyorsun… diye sorduğumda,
– Ya hoş adam aslında da, komşuyuz burada, rezalet çıkar birileri bir şey görür ya da anlarsa… diye cevap verince aslında niyetli olduğunu anladım.

Ama söylediği de doğruydu. O yüzden sen bilirsin, dedim ve geçtim. Aylar geçti böylece, arada mesajlar gönderiyormuş ve karşılaştıklarında iltifatlar ediyormuş bu arada. Söyledim ya yılmıyor komşu.

Bir yaz günü ben evde film izlerken havuza indi eşim, “sıkıldım biraz güneşlenip yüzeyim” diyerek. Geri döndüğünde neşeyle anlattı. Bizim inatçı komşu da oradaymış, (bu arada eşi ve çocuğu memlekete ailesinin yanına gittiğinden yalnızmış o günler) bolca sohbet etmişler ve eşim eve gelmek üzere kalktığında.. “Bana bir kahve ikram eder misin? demiş, eşim de benim evde olduğumdan bahsetmeden “olur tabi, gel çıkalım” deyince “şortum ıslak, değiştirip bir de duş alıp geleyim ama sen bikiniyle kal olur mu” demiş.
– Sen bikiniyle, o şortla kahve mi içeceksiniz?
– Fark etmez, biraz göz banyosu yapmak istiyor anlaşılan, yapsın bari…
– Oldu olacak beyaz bikinini giy… (Oldukça küçük, neredeyse her yeri açık kalıyor)
– Öyle düşünüyorum (sırıtarak)
– Ben yukarıda kitap okuyayım o zaman, adamın hevesi kursağında kalmasın, siz salonda oturursunuz. Bana da bir kahve ısmarlarsın kendinize yapınca…
Duşa gitti sonra ve daha bikinisini giymeden yakaladım çıktığında. Yatağın üzerine sırtüstü fırlatıp amına yapıştırdım dudaklarımı.
– Azdırma beni, adamın üzerine atlarım sonra…
– Onun için yapıyorum zaten…
Gülüştük. Neyse giydi bikinisini, üzerine bol bir elbise geçirdi, parfüm falan derken kapının zili çaldı ve indi eşim de alt kata. 15-20 dakika sonra kahvemi getirdiğinde elbise yine üzerindeydi, bir şey sormadan tekrar avuçladım zaten nemlenmiş olan amını ve iyice ıslak hale getirdim. Artık bikininin ağ kısmından hafifçe belli oluyordu ıslaklık. Ayrıca kalçalarını örten kısmı biraz ortaya topladım ve bikiniyi iyice yukarı çektim. Amının dudakları resim gibiydi artık. Biliyordum ki aşağı inince çıkacak o elbise. Elbiseyi düzeltip, hey allahım, diye söylene söylene gitti.

Bir saat falan sonra misafirin gittiğini anladım kapı sesinden ve eşim yukarı geldiğinde yüzü kıpkırmızı, makyajı biraz dağılmış elbisesi elinde ve bikininin ön kısmı sırılsıklam görünüyordu.
“Anlat bakalım” dedim yatağa ittirerek ve ben de yanına uzandım. Neşeyle başladı anlatmaya…
– Kapıdan girerken elbiseyi görünce yüzü düştü biraz ama yanak dudak karışımı bir hoş geldin öpücüğü alınca neşesi yerine geldi. Kahveleri üç tane görünce şaşkınlıkla baktı yüzüme. Ben de senin yukarıda kitap okuduğunu ve “kusura bakmayın bu kitabı bitirmek istiyorum çabucak, afiyet olsun size” dediğini yani aşağıya gelmeyeceğini söyledim. Senin kahveni verip aşağıya inince salonun kapısını kapadım ve oturduğu kanepenin tam karşısında elbisenin askılarını indirip elbiseyi ayaklarımın dibine düşürdüm. “Gönlün oldu mu, al işte bikini.” dediğimde nereme bakacağını şaşırmış halde dolaşıyordu gözleri vücudumda. Biraz dolaştım ortalıkta o şekilde kurabiye falan bahane ederek, bikininin arkası henüz eski haline gelmeden seyretsin biraz kalçalarımı diye. Sonra tam yanına oturdum ben de, neredeyse diz dize. Konuşurken ben arada bir dizine dokunuyordum o da omzumu falan okşuyordu ama gözleri sürekli dudaklarımda. Bu arada aletinin kalktığı da belli oluyordu. Senin evde olmanın tedirginliğinden sanırım hiçbir şey yapmaya cesaret edemiyordu. Bu arada sayende ben de iyice kızışmış durumdaydım tabi. Baktım bundan bir hareket gelmeyecek. Sordum “çok mu istiyorsun?” Şaşkınca “neyi?” deyince “öpmeyi, ağzımın içine düştün de” dememle dudaklarıma yapışması bir oldu. Nasıl bir hırsla öpüyor canımı acıttı resmen. Elini bacaklarımın arasına uzatıp bikininin arasından amımı avuçlayınca bittim ben de. Nerdeyse boşalacakken bıraktırdım ve ayağa kalktım o da kalkıp sarıldı hemen ayakta, dudaklarım ağzının içinde eli yine amımda. Bu sefer ben de şortunun içine soktum elimi ve sikini avuçladım. Bu arada seninkinden büyük haberin olsun. Önünde diz çöküp şortunu indirdim ve kalktığımız kanepeye ittirdim otursun diye. Hem iri hem güzel hem de tatlıydı siki. Keyifle yaladım ve yuttum spermlerini…
Deyip, spermli dudaklarını dayadı ağzıma. Dayanacak halim kalmamıştı benimde ve hırsla sikişmeye başladık. Bu akşam sikişeceğim onunla diye çığlık atıyordu orgazm olurken. Yan yana nefeslenirken anlattı. Akşam evine gelmemi istiyor, diye. “Belli ki sen de gitmeyi çok istiyorsun” dediğimde “Evet, o güzel siki yemeyi çok istiyorum, altına yatırıp sikmesini istiyorum beni.” dediğinde gecenin programı belli olmuştu.

Saat 23:00 gibi tekrar duştan çıkıp, parfümlenip, çıplak bedeninin üzerine gündüz giydiği bol elbiseyi geçirdi, eline kurabiye dolu bir tabak aldı birileri görürse tedbir olsun diye ve “beni bekle mutlaka, uyuma” deyip evden çıktı. “Arada mesaj at, merak ederim.” diye seslendim arkasından ve buzdolabından rakı şişesini çıkardım. Belli ki gece uzun olacaktı. Cep telefonumu da yanıma alıp, bir iki meze ve rakı kadehi ile balkon masasına yerleştirdim. Sarhoş olmayayım diye yavaş yavaş içerken gözüm sürekli telefonda ve müthiş tahrik olmuş vaziyette, neredeyse içim titreyerek zaman geçirmeye çalışıyordum. 00:30 gibi geldi ilk mesaj. “Bu adam çok tatlı ya, doyamıyorum dudaklarını, dilini, sikini, taşaklarını yalamaya emmeye” Zevkli bir ürperme geçti bütün vücudumdan. Güzel karım sikişiyor ve çok zevk alıyor. ? Cevap vermedim mesaja, sıkıntı olmasın orada diye. İkinci mesajın geldiği saatin farkında değilim. “Çok güzel sikiyor, çok güzel çok kalın bir siki var, çok zevk alıyorum, kaç oldu orgazmım bilmiyorum.” Kanım kaynadı yine. Bir yandan çabucak gelsin istiyorum, ben de sikeyim üzerine seksin güzel kokusu sinmiş karımı diye, öte yandan bu sabırsız bekleyişin verdiği zevk biraz daha sürsün istiyorum. Saat 04:00 gibi geldi son mesaj. “Bittik ikimiz de ama deydi, harika bir geceydi, iyi ki daha fazla direnmemişim, kelimenin tam anlamıyla evire çevire sikti, uyuma sakın geliyorum birazdan.”

Ne uyuması, saatlerdir sikim havada dolanıyorum evin içinde, balkonda.
Geldi nihayet, kapıya daha dokunmadan açtım ve kapatır kapatmaz yumuldum dudaklarına. Tam beklediğim gibi, sikişmekten yorgun, sikişmenin güzel kokusu üzerine sinmiş ve sikildim ben diye mayışık bakan gözler.

Gel dedi, elimden tutup yatak odasına götürürken beni. Amımda, götümde, ağzımda hatta her yerimde sana hediyelerim var.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32