Osman ve Kız Kardeşi…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Osman ve Kız Kardeşi…
Merhabalar…
İtiraflara devam…
Ben yaşıma göre sex hayatı çok standart birisiydim.
Ne zamanki Osman ile sıra dışı bir gün geçirene kadar.
O günü zaten biliyorsunuz, bu devamı.
Günlerden bir gün verilen kotayı aşınca personel içimizden geldi ve personeli bir mekanda yemeğe çıkartmak istedik. Mekan adı vermek olmaz.
Yaklaşık 40 kişi civarında personelin, yanlarında da bir kişi getirdikleri güzel bir gece olmuştu. Çok içildi ve neredeyse aramızda ayık yoktu.
Arabalara dağıldık ve benim araçta eşim olduğundan bir an önce ortamdan uzaklaşmak istedim. Osman cep telefonunu arayıp “kimse kalmadı bizden başka, çok uzaklaşmadıysanız bizide bırakırmısınız…” dedi. Eşime sordum, geri dönüp aldım. Osman kız kardeşi ile arkaya oturdu.
Yol üstü olduğundan önce onları bırakmak için onların evin önüne gittik, Osman kibarca “çıkarmısınız bize, bir kahve içip biraz kendimize geliriz…” dedi.
Ben bir şey demeden eşim “olur” deyince çıktık.
Salondaki tekli koltuğa oturan eşim kahvenin gelmesini beklerken sızdı kaldı.
Osman ve kardeşi birlikte mutfaktan kahve ile döndüler. Uyanacak gibi olmayan eşime bakıp güldük hep birlikte.
Sevda yanıma oturdu ikili koltuğa, kahveleri yudumlarken Osman kalktı ve arka odaya gitti. Sevda “kalın burada isteseniz, pijama vereyim rahat oturun… Gelin benimle giyin birini…” dedi ve tuttu elimden götürdü odaya. Dolaptan birkaç eşofman çıkardı, pantolonumu indirip giydirmeye çalıştı bana eşofmanın birini, kafam o kadar güzeldi ki, otura kaldım kilotumla.
Sikim belirginleşince Sevda gülümsedi.
“Rahatsız ettik, kusura bakmayın…” deyip çıkmak isteyince odadan dudaklarıma yapıştı Sevda. Bir çırpıda yatakta sevişmeye başlamıştırk. O kadar güzel memeleri vardı ki, sabaha kadar yalasam hala ağzımdan su akacak gibiydi.
Sevda bir çırpıda göğüslerini yalatırken altına alıverdi beni. Sikim artık söz dinlemez halde damarları patlayacak gibi zonkluyordu. 25 yaşındaki bir kızın azgınlığı beni mahvetmişti. Amcığının suyunu hissettiğimide kendim boşaldım zannettim. O sımsıcak malzemenin içine soktuğumda yarrağımı, fazla dayanamayacağımı anlamıştım. Bir kaç git gelden sonra amından çıkarak zorunda kaldım sikimi. Sırılsıklam olmuştu yarrağım amının suyundan. “Ne oldu…” deyince, boşalacağımı söyledim, aldı eline kendi soktu amına yarrağımı. “Boşal…” dedi.
O anda boşaldım, kafamın güzelliği işe yaradı biraz, sarhoşluğa vurdum işi, Sevda çıkardı amından sikimi ağzına alıp emmeye ve yalamaya başladı. Tekrar kaldırdı sikimi, aahh şu içerdeki karım bu muameleyi görecekti de ders alacaktı biraz.
Yaklaşık bir saat boyunca inanılmaz bir güzellikte sikiştik, Sevda mutlu olana kadar bırakmadı beni. En az üç dört defada o boşalmıştır titrey titreye.
Bu gecenin Sevda ile bitmeyişi ve itirafların devamındaki manyaklıkları anlatacağım, bekleyin…
…ALINTIDIR…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32