Komşunun oğlu ve arkadaşları

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Neyse biir gün okuldan gelmiştim aksilik bu ya anahtarı unutmuşum…aşa kataki komşulara gitmiştirdedim annem heralde neyse kapıyı ç aldıım esin teyzenin (komşumuz) oglu çıktı.
been ankara oturıyorumadım duygu lise sorna okuyorum.
her lise son kız gibi bu sende biirazcık etegimi kısaltım… neyse biir günokuldan gelmiştim aksilik bu ya anahtarı unutmuşum…aşa kataki komşulara gitmiştir dedim annemheralde neyse kapıyı ç aldıım esin teyzenin (komşumuz) oglu çıktı.
anem nerde oldunu biliyorusun dedimoda pazara giti gelirler dedi istersen gel dedi neyse salona geçtiik oturuyorduk.
alışkanlık ya bacak bacaküstüne canlı bahis atım amma cocuk gözünü bacagımdan alamıyordu… beende hoşuma gitmişti zaten erkekarkdaşımda yoktu iyice acıyordum.
yanıma geldi dediki annen kızmıyormu bu kaddar kısa etege dedi yokdedim keşke dah kısa olsa dedim…cocuk iyce kötü olmuştu…beli oluyordu cocugun alletide kalkmıştı…yanımda oturmaya dwm eti çaktırmadan elemeye çalışıyordu… been elini tutum ve bacamın üstünekoydum.
bunmu yapmaya çalışıyorsun diyice hiçç tertüt etmden evet dedi ve 2 elinede bacaklarımdagezdirmeye başları yanımda kalktı bacaklarımın önünde diz radissonbet çöktü bacakalrımı açtı ve kilotlucorabımıcıkardı…okşamay dwm eti elini külodumun içiinde vajinamı eliyor süperde yapıyordu sorna gömleyimcıkardı artıkk sırf etk vardı üstümde sıra o oturdu beende onun önünde diz çöküp aletibn cıkarıp oynadımnedne yaptımı bilmiyordum amma ayak uyduruyordum sadece azıma aldıım biir süre sonra azımaboşaldı.
beeni kucana alıp oturtu kalktım sikin dogrultı ve üstüne oturdum.
biirden kapı çaldı.
toparlandıkgelen apartmandan arkdaşlarımızdı hepsi erketi içimden istemisin hepsi betsalvador biirden siksin deme ye kalmadanhepsi içiri girdi been gidiyorum demeye kalmadan dur dediler ve tekrak soymaya başladılar 5 kişilerdiisteseler tecavüzde ederleri amma neden zorlıyımki kendimi dedim… hepsi okşadı beenii soran yatırdılar biirgüzel soyunduklarında ise hepsinde kalın ve uzudu azıma almadıgım şeyi vajinama popoma her yerimesoktular vajinam girdikçe acı yodu popoa girdiklerine gözlerim kararıyordu.
.
hepsi tek tek içime boşaldı…sonra en büyük 2 aleti olan kişi aynı anda siktiler beenii sora zaten bayılmışım hepsi 3 er posta dahkaymışlar bana… artıkk nerde görseler beceriyorlar beenii apartmadna okual giderken… ve artıkk paralıyapıyorum.
.
5 tane pezevengim varr her gün 100 milyona yakın para kazanıyorum.
isteyen mail atsın 50milyona evinize kaddar gelir 2 saat köleniz olur cıkarım…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32